Chleb - Piekarnia Baton Bydgoszczbaton chleb domowy

Chleb Domowy

Wyjątkowy chleb oparty na starej recepturze na bazie naturalnego kwasu z mąki żytniej , ukwaszonej na drodze wielofazowej fermentacji mąki żytniej ,tak jak za dawnych czasów sprawia, że smakuje jak bochny które piekły nasze babcie domowym sposobem


baton chleb domowy wieloziarnisty

Chleb Domowy Wieloziarnisty

Produkowany na bazie chleba domowego z dodatkiem kompozycji ziaren (siemie lniane, płatki owsiane, słonecznik , ziarno łamane żyta) jest to połączenie tradycyjnego smaku pieczywa z bogatą wartością odżywczą zawartą w ziarnach.


baton chleb cesarski

Chleb Cesarski

Niepowtarzalny smak i bogactwo witamin i minerałów dzięki niespotykanej kompozycji składników (mąka żytnia, mąka orkiszowa, płatki orkiszowe, mąka z pestek winogron, ziarno sezamu i lnu), każdy posiłek z tym pieczywem sprawia że smakuje wybornie.


baton chleb farmerski

Chleb Farmerski

Produkowany na bazie naturalnego kwasy żytniego , ukwaszonego na drodze wielofazowej fermentacji mąki żytniej , połączonej z mąka pszenną z dodatkiem płatków ziemniaczanych nadających wilgotności , smaku i aromatu.


baton chleb graham

Chleb Graham

Znakomity chleb o bogatych walorach odżywczych dla osób ceniących wartość błonnika, soli mineralnych i mikroelementów zawartej w mące graham. W skład wchodzą: mąka graham, mąka pszenna, naturalny zakwas chlebowy z mąki żytniej ukwaszonej na drodze wielofazowej fermentacji, drożdże, sól.


baton chleb graham wieloziarnisty

Chleb Graham Wieloziarnisty

Znakomity chleb o bogatych walorach odżywczych dla osób ceniących wartość błonnika, soli mineralnych i mikroelementów zawartej w mące graham. W skład wchodzą: mąka graham, mąka pszenna, naturalny zakwas chlebowy z mąki żytniej ukwaszonej na drodze wielofazowej fermentacji, drożdże, sól, ziarna (siemie lniane, płatki owsiane, słonecznik, ziarno łamane żyta, sezam)


baton słoneczny

Baton Słoneczny

Pieczywo mieszane (pszenno- żytnie)wyprodukowane na bazie naturalnego zakwasu żytniego z dodatkiem ziaren : siemienia lnianego, płatków owsianych, słonecznika. dodatkowo wzbogacony w obsypkę z mieszaniny ziaren.


baton chleb IG

Chleb IG

Wyjątkowy chleb , którego kompozycja składu pozwoliła na obniżenie indeksu glikemicznego do poziomu 54. Uznany wśród osób cierpiących na cukrzycę. W jego skład wchodzą : mąka pszenna typ 500, mieszanina ziaren (siemie lniane, słonecznik, gluten pszenny , nasiona dyni , płatki owsiane, mąka żytnia, cukier, otręby pszenne, sól, lecytyna słonecznikowa).
piekarnia baton


baton chleb kujawski zdynią

Chleb Kujawski z Dynią

Bardzo smaczny chleb na bazie regionalnej receptury, opartej na kompozycji chleba mieszanego (pszenno-żytniego) z dodatkiem obłuszczonej pestki dyni, ziarna słonecznika, słodu jęczmiennego. produkowany już od kilku lat stale cieszy się sporym uznaniem wśród naszych konsumentów.


baton chleb probody

Chleb ProBody

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom i oczekiwaniom wzbogaciliśmy nasz asortyment zdrowego pieczywa o chleb ProBody, charakteryzujący się wyjątkowymi walorami smakowymi i zdrowotnymi. W trosce o Państwa zdrowie, w chlebie ProBody zawartość białka jest 300% większa niż w zwykłym pieczywie mieszanym. Chleb wyróżnia także duża zawartość błonnika (11,8g/100g produktu) usprawniającego pracę układu trawiennego. Ponadto aby uzyskać bardzo niski indeks glikemiczny (Ig 33,5) sprzyjający profilaktyce zdrowotnej w pieczywie ProBody zmniejszyliśmy o około 90% ilość węglowodanów. Dzięki naszej recepturze w prosty i niedrogi sposób mogą Państwo zadbać o zdrowie swoje i swoich najbliższych.

piekarnia baton


baton chleb razowy

Chleb Razowy

Tradycyjny chleb oparty na starej recepturze, wytworzony na naturalnym zakwasie z 90% pełnoziarnistej mąki żytniej razowej typ 2000. Doskonałe bogactwo błonnika oraz składników mineralnych mający ogromny wpływ na procesy trawienne, poprawę perystaltykę jelit, związki zawarte w pełnoziarnistej mące maja również działanie przeciwutleniające, polecany przez dietetyków jako jeden z najważniejszych produktów dietetycznych.


baton chleb razowy na zakwasie i miodzie naturalnym

Chleb Razowy na Zakwasie i Miodzie Naturalnym

Tradycyjny chleb oparty na starej recepturze, wytworzony na naturalnym zakwasie z 90% pełnoziarnistej mąki żytniej razowej typ 2000 z dodatkiem miodu naturalnego. Doskonałe bogactwo błonnika oraz składników mineralnych mający ogromny wpływ na procesy trawienne, poprawę perystaltykę jelit, związki zawarte w pełnoziarnistej mące maja również działanie przeciwutleniające, polecany przez dietetyków jako jeden z najważniejszych produktów dietetycznych w szczególności dla osób aktywnych fizycznie lub wyczerpanych pracą umysłową.baton chleb razowy wieloziarnisty

Chleb Razowy Wieloziarnisty

Tradycyjny chleb oparty na starej recepturze, wytworzony na naturalnym zakwasie z 90% pełnoziarnistej mąki żytniej razowej typ 2000 oraz dużej ilości ziaren (żyto, siemię lniane, słonecznik, płatki owsiane). Doskonałe bogactwo błonnika oraz składników mineralnych mający ogromny wpływ na procesy trawienne, poprawę perystaltykę jelit, związki zawarte w pełnoziarnistej mące maja również działanie przeciwutleniające, polecany przez dietetyków jako jeden z najważniejszych produktów dietetycznych.baton chleb słonecznikowy

Chleb Słonecznikowy

Znakomite pieczywo pszenno-żytnie wytwarzane na bazie naturalnego zakwasu żytniego z dodatkiem ziarna słonecznika posypany siemieniem lnianym o delikatnym posmaku słodu prażonego. Produkowany już od kilku lat stale cieszy się sporym uznaniem wśród naszych konsumentów.


baton chleb tradycyjny

Chleb Tradycyjny

Tradycyjny chleb pszenno-żytni, oparty na bazie naturalnego zakwasu z mąki żytniej. Okrągły kształt sprawia, że struktura miękiszu jest ściślejsza a proces wypieku pieczywa jest dłuższy, co ma bezpośredni wpływ na wykształtowanie się intensywniejszego smaku i aromatu. Produkowany już od kilku lat stale cieszy się dużym uznaniem wśród naszych konsumentów.


baton chleb wiejski

Chleb Wiejski

Najbardziej popularny chleb wśród gamy naszej oferty .wytwarzany na bazie naturalnego zakwasu żytniego, dzięki któremu nasze pieczywo pozostaje wierne tradycji a jego smak, aromat i świeżość pozostają zachowane na bardzo długo.


baton chleb wiejski z makiem

Chleb Wiejski z Makiem

Popularny chleb wśród gamy naszej oferty. Wytwarzany na bazie naturalnego zakwasu żytniego, dzięki któremu nasze pieczywo pozostaje wierne tradycji a jego smak, aromat i świeżość pozostają zachowane na bardzo długo. Dodatek w postaci maku pogłębia jego walory aromatyczno-smakowe co sprawia, że znajduje on wielu nabywców wśród naszych klientów.


baton chleb wieloziarnisty fitnes

Chleb Wieloziarnisty Fitnes

Doskonałe pieczywo pszenno-żytnie wytwarzane na bazie naturalnego zakwasu żytniego z dodatkiem dużej ilości płatków owsianych i innych ziaren (siemie lniane, słonecznik, żyto).


baton chleb żytni

Chleb Żytni

Doskonała propozycja dla miłośników pieczywa żytniego. Wytwarzany na bazie naturalnego zakwasu otrzymanego w procesie wielofazowej fermentacji mąki żytniej, której zawartość wynosi 100%.


baton chleb żytni ze słonecznikiem

Chleb Żytni ze Słonecznikiem

Doskonała propozycja dla miłośników pieczywa żytniego i słonecznika. Zawarty w chlebie słonecznik idealnie komponuje się z lekko kwaskowym smakiem miękiszu. Jest wytwarzany na bazie naturalnego zakwasu otrzymanego w procesie wielofazowej fermentacji maki żytniej, której zawartość wynosi 100%.


baton chleb żytni pełne ziarno

Chleb Żytni Pełne Ziarno

100% chleb żytni wytworzony na bazie naturalnego zakwasu żytniego z dodatkiem dużej ilości słonecznika z nutą słodu prażonego. Wyrafinowany smak i doskonała struktura miękiszu uzyskana dzięki zastosowaniu luźnej konsystencji, dużej formy i wydłużonemu procesowi wypieku, podczas którego zachodzi intensywne wytwarzanie substancji aromatyczno-smakowych, które doceni każdy miłośnik dobrego pieczywa.Piekarnia Baton - Dom Chleba © Bydgoszcz 2012
85-079 Bydgoszcz, ul. Kościuszki 27B, tel. +48 52 376 77 77, fax +48 52 581 09 60, Regon: 340929468 NIP: 967-134-54-98 KRS: 0000390156
CHLEB :: BUŁKI :: PIEKARNIA :: DOM CHLEBA :: CUKIERNIA :: PĄCZKI :: CIASTKA :: BATON :: BYDGOSZCZ :: ŚWIEŻE PIECZYWO :: ZDROWY CHLEB :: PIECZYWO RAZOWE :: GRAHAM
WebMaster